Open/Close Menu Autoryzowany dealer marki Citroën w Gdyni - Orłowie. Poznaj aktualne oferty. Skontaktuj się z nami.
citroen c3 nowy

citroen c3 nowy

Z dumą przedstawiamy Państwu nowego Citroena C3!

Nowa wersja została dopracowana w każdym aspekcie i zachwyca swoim wyglądem, użytecznością oraz osiągami. Poniżej postaramy się nieco przybliżyć sylwetkę najnowszego dziecka naszej marki. Żaden opis nie odda jednak tych emocji. Dlatego pod opisem znajdą Państwo film oraz galerię. A najlepiej zrobicie jak przyjdziecie zobaczyć go na własne oczy oraz umówicie się na jazdę próbną (tel. 58 622 13 36 wew. 27).

 

 

Design

Wbrew tendencjom auto nie rozrosło się do rozmiaru ponad 4 metrów i pozostało kompaktowym autem, które łatwo zaparkować w mieście. Linia nadwozia jest delikatna, ale jednocześnie dynamiczna. Dużą wagę poświęcono detalom – stosując np. chromowe dodatki. Użyto odpowiednio dobrane materiały wyłącznie wysokiej jakości. Znakiem rozpoznawczym stają się charakterystyczne światła LED.

Wnętrze

Wnętrze harmonijnie współgra z wyglądem zewnętrznym – jest eleganckie i dynamiczne. Przede wszystkim jest nowoczesne i funkcjonalne. Kierowca ma łatwy i intuicyjny dostęp do wszelkich kontrolerów, co pozwala skoncentrować mu się na prowadzeniu. Mimo, że nowy Citroen C3 jest samochodem kompaktowym to został zaprojektowany z myślą o możliwości podróży w 5 osób. Aby było to możliwe zastosowano np. cieńsze oparcia foteli przednich zwiększając ilość miejsca na nogi  pasażerów podróżujących na tylnej kanapie.

Osiągi

O właściwości jezdne i komfort dbają najnowsze osiągnięcia marki Citroen w zakresie zawieszenia – od odkształcalnej belki poprzecznej tylnego zawieszenia po elektryczne wspomaganie układu kierowniczego ze zmienną siłą wspomagania.

Nowy Citroen C3 oferowany jest z silnikami:

  • diesla o pojemności 1.4 lub 1.6 L, które osiągają moc odpowiednio 70 i 90 KM i moment obrotowy aż 160 i 230 Nm – ich średnie spalania to 4 oraz 3,6 L/100 km
  • benzynowymi o pojemności od 1.0 do 1.6 L i mocy od 68 do 120 KM. 4 pojemności do wyboru (1.0, 1.2, 1.4, 1.6) dają pełne możliwości dobrania silnika do potrzeb.

 

Trailer video

 

Galeria zdjęć

[nggallery id=3]

zdjęcia pochodzą z citroen.pl

 

Ceny

Ceny zaczynają się od 39 400 zł brutto. Jest to cena za wersję Attraction (4 poduszki powietrzne, ABS, el. szyby z przodu oraz lusterka, wspomaganie kierownicy, centralny zamek) z silnikiem 1.0 oraz przy zastosowania aktualnej promocji.

Bogatsza wersja Selection z silnikiem 1.2 kosztuje 45 500 zł.

Nowe C3 z silnikiem diesla 1.4 w wersji wyposażenia Secuction na dzień dzisiejszy kosztuje 46 650 zł.

W celu poznania dokładnych cen poszczególnych wersji skontaktuj się z handlowcami naszego salonu.

 

Masz więcej pytań o nowego Citroena C3? Chcesz zobaczyć go w salonie lub umówić się na jazdę próbną? Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub do wizyty w salonie (Gdynia, Al. Zwycięstwa 175).

 

Skomentuj:

*

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© Autoryzowana Stacja Obsługi nr 11 sp. z o. o.

Strona używa cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

Citroen Gdynia