Open/Close Menu Autoryzowany dealer marki Citroën w Gdyni - Orłowie. Poznaj aktualne oferty. Skontaktuj się z nami.

nowy citroen c1Już jest! Nowy Citroen C1 to nowoczesny miejski samochód, który udowadnia, że podróżowanie po mieście może być przyjemnością. Pozytywny design, zwrotność, intuicyjne technologie i oszczędność na przymiotniki najlepiej opisujące nowego Citroena C1.

 

Design

Styl C1 jest przede wszystkim pozytywny, ale również dynamiczny dzięki dużym obręczom kół. Dzienne światła LED przywołują swoim kształtem skojarzenia z pozostałymi nowymi Citroenami.

citroen c1

Do wyboru jest 8 kolorów podstawowych, ale nadwozie C1 możne być dwubarwne. Istnieją wersje 3 oraz 5 drzwiowe.

c1 airscape

Wersje Airscape posiadają duży, otwierany dach.

 

Technologie

Nowy Citroen C1 został wyposażony w technologie dbające o bezpieczeństwo (ESP, liczne poduszki powietrzne), komfort (automatyczna klimatyzacja, liczne schowki) oraz takie, które po prostu ułatwiają życie:

  • obsługa konsoli za pomocą 7″ dotykowego tabletu
  • kamera cofania
  • wspomaganie ruszania pod wzniesienia
  • możliwość dostępu i uruchomienia silnika bez wyjmowania kluczyka z kieszeni

Oszczędność

Dostępny w 2 wariantach silnikowych: 1.0 68 KM lub 1.2 82 KM spala odpowiednio 3,8 lub 4,3 l/100 km w cyklu mieszanym. Również emisja dwutlenku węgla jest na niskim poziomie.

c1 cena

Ceny

Zaczynają się od 35 700 zł w wersji Start z silnikiem 1.0. Wersja Start jest już bardzo bogato wyposażona, bo posiada chociażby:

  • Układ ABS, System wspomagania hamowania awaryjnego (AFU), System stabilizacji toru jazdy (ESP), System kontroli trakcji (ASR), Elektroniczny rozdział siły hamowania (REF), System wspomagania ruszania na wzniesieniu (Hill Assist), Poduszki bezpieczeństwa przednie, boczne i kurtynowe, Mocowanie ISO-FIX w II rzędzie, Immobilizer
  • Zamykany schowek, Komputer pokładowy, Wskaźnik optymalnej zmiany przełożenia (ICR), Światła do jazdy dziennej (DRL), Czujnik ciśnienia w ogumieniu (DSG)

 

Nie zwlekaj, umów się na jazdę próbną z doradcą naszego salonu.

Kontakt telefoniczny pod numerem 58 622 13 36 wew. 27
lub poprzez formularz kontaktowy.

KategoriaSalon
Skomentuj:

*

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© Autoryzowana Stacja Obsługi nr 11 sp. z o. o.

Strona używa cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

Citroen Gdynia