Open/Close Menu Autoryzowany dealer marki Citroën w Gdyni - Orłowie. Poznaj aktualne oferty. Skontaktuj się z nami.

Każdy kierowca wie, że wszystkie pojazdy mechaniczne poruszające się po drogach muszą mieć aktualne badania techniczne. Każdy wie, ale wielu zdarza się zapominać o przeprowadzeniu ich na czas. Nawet jeśli Twój samochód jest w świetnym stanie i bez problemu przeszedłby badania to ich brak jest karalnym wykroczeniem.

Kiedy na badanie techniczne?

Jeśli kupujesz nowy samochód to pierwsze obowiązkowe badanie techniczne, które musisz wykonać przypada przed upływem 3 lat od daty pierwszej rejestracji.

Po tym badaniu masz 2 lata przerwy, czyli kolejne musisz wykonać przed upływem 5 lat od daty rejestracji.

Następne badania należy wykonywać co roku.

Datę ważności aktualnego badania można zawsze sprawdzić na drugiej stronie dowodu rejestracyjnego.

Pamiętaj! Regularne przeglądy serwisowe lub gwarancyjne, które wykonujesz w Autoryzowanej Stacji Obsługi np. co roku, czy 20 000 km, nie zwalniają z obowiązku posiadania aktualnego obowiązkowego badania technicznego potwierdzonego wpisem w dowodzie rejestracyjnym.

Gdzie na obowiązkowe badanie techniczne?

Obowiązkowe badania techniczne można wykonać w każdej certyfikowanej Stacji Kontroli Pojazdów. W każdej Stacji jego koszt będzie taki sam (określony ustawą) i na ten moment wynosi 99 zł brutto.

Dlatego posiadaczy samochodów marki Citroen serdecznie zapraszamy do wykonywania obowiązkowych badań technicznych w naszej Stacji Kontroli Pojazdów. Nikt nie zna się lepiej na Twoim samochodzie niż mechanicy Autoryzowanej Stacji Obsługi.

Wykonaniu przeglądu technicznego właśnie u nas, przy Al. Zwycięstwa 175 w Gdyni, sprzyjają dodatkowo długie godziny otwarcia stacji diagnostycznej:

  • od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 21:30
  • w soboty od 8:00 do 15:00
  • w razie pytań kontakt telefoniczny pod numerem 58 622 13 36 wew. 23

Jeśli Twój pojazd z jakiegoś względu nie spełnia wymogów obowiązkowego badania technicznego, na miejscu wyceniamy doprowadzenie go do prawidłowego stanu i podejmiemy się naprawy. Bez tracenia czasu na jeżdżenie w kilka miejsc.

stacja kontroli pojazdów gdynia

Pobierz broszurę na temat badań technicznych w naszej Stacji

Skomentuj:

*

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© Autoryzowana Stacja Obsługi nr 11 sp. z o. o.

Strona używa cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności

Citroen Gdynia